Firemní web jednoduše
Za pár minut a navždy zdarma

Expoweb představuje unikántní službu přinášející Vaší firmě zajímavé, živé webové stránky při skutečně minimálním úsilí. Naše řešení je postaveno na předpokladu, že firmy mají dělat především svoji práci a nikoli ladit texty a obrázky pro internetové prezentace (často velmi vzdálené od skutečnosti).

Webové stránky Vaší firmy založíte na Expowebu během pár minut. Zadáte název, vyberete internetovou adresu (doménu) a firmu zaregistrujete. Pak Vás průvodce provede jednoduchým nastavením. Vyberete služby z připraveného katalogu služeb, doplníte kontakty a můžete začít používat svůj firemní profil.

Další rozvoj webu Vaší firmy je postaven na publikaci Vaší práce a zkušeností s Vaší firmou. Snadno publikovat můžete Vy, Vaši kolegové, klienti, dodavatelé a partneři. Veškeré publikované informace ovšem máte plně pod kontrolou.

Publikujte a sbírejte novinky, slevy, akce, zakázky, certifikace, absolvované školení, ocenění.


Připravený katalog služeb

Velice zajímavou výhodou pro naše uživatele, kteří vytváří portál své firmy, je využití připraveného katalogu služeb pro popis poskytovaných služeb. Uživatel snadno vybere služby, které poskytuje, doplní dodatečné informace jako ceníky, vzorníky apod. a prezentace jeho služeb je hotová.

Využívání katalogu služeb přináší hned několik výhod:

  • Firmy se tak zbavují nutnosti zdlouhavě vymýšlet vlastní texty. Standardní služby jsou popsané zajímavým a přitažlivým textem.
  • Druhou výhodou, kterou centrum služeb přináší je standardizace služeb. Pro klienty i firmy je dobré, jsou-li standardní služby poskytovány obvyklým způsobem a podle dobré oborové praxe.
  • Třetí výhodou je propojení firem přinášejících stejnou službu. To umožňuje uživatelům snáze vyhledávat požadovanou firmu. Podnikatelům funkce naopak poskytuje přehled o konkurenci a podporuje (např. na rozšíření nabídky služeb nebo na zajímavou referenci.

Snadná publikace informací

Pracujte s termíny, které znáte, jako zakázka nebo kontakt. Neřešte, jak informace zobrazit. O to se správně postará aplikace

  • Kontakty - umožňují jednoduše zobrazit interaktivní mapu, pokud kontakt obsahuje adresu.
  • Novinky - řešení Vám umožňuje publikovat aktuální informace (novinky, slevy, akce apod.), které po určené době zmizí.
  • Služby - snadno vyberete poskytované služby z připraveného katalogu služeb, doplníte dodatečné informace jako ceníky, vzorníky apod. a prezentace jeho služeb je hotová. Není nutno vymýšlet texty, ale poskytnuté šablony můžete podle svých potřeb upravit.
  • Reference - základem Vaší prezentace musí být reference - práce Vaší firmy, certifikace, absolvované školení, ocenění atd. Díky sociálním funkcím jsou všechny reference potvrzovány a komentovány skutečnými účastníky. To jsou klienti, partneři či dodavatelé.
  • Fotogalerie - každá reference může obsahovat fotogalerii, která je pro klienty často nejdůležitější informací.

Firemní web jako komunikační platforma
Vaši současní klienti, dodavatelé,

a vůbec všichni, kteří vědí, co umíte, jsou Vašim nejlepším nástrojem pro získání nových klientů. Používejte svůj firemní web jako komunikační nástroj. Nemáte čas dělat fotky a popisy své práce, Vaši klienti a partneři možná ano. Neumíte se chválit, Vaši spokojení klienti Vás pochválí rádi.

Vy, podnikatel

Expoweb Vám nabízí výborný nástroj pro snadnou a rychlou publikaci informací, které potřebujete dostat k zájemcům o Vaše služby. Naše řešení umožňuje opravdu jednoduše publikovat výsledky Vaší práce a proměnit je ve Váš budoucí úspěch.

Vaši klienti

Přehled o Vašich klientech a budování jejich vztahu s Vaší firmou je základní předpokladem budoucího úspěchu. Vaši klienti musí vědět, co děláte i potom, co Vaše práce pro ně skočila. Možná budou potřebovat další služby, možná Vás doporučí svým známým.

Hodnocení, popis Vaší práce a fotky od Vašich stávajících klientů jsou pro zájemce o Vaši práci ty nejpřínosnější informace. Navíc Vám ušetří spoustu času s popisem Vašich úspěchů. Nebojte se proto je oslovit. Klient může přesně I negativní zpětná vazba je přece důležitá, abyste se mohli i nadále zlepšovat a v našem řešení máte všechny publikované informace plně pod kontrolou.

Dodavatelé a partneři

Dobré firmy spolupracují dobrými dodavateli a partnery. Dodáváte výborné produkty o renomovaných značek, spolupracujete s firmami s dobrým jménem? Požádejte je o komentář a hodnocení. Můžete jen získat a Vaši potenciální klienti i dodavatelé to ocení.

Lidé z Vaší firmy a okolí

Nezůstávejte v tom sami, zapojte do prezentace Vaší firmy své okolí. Mohou to být lidé z Vaší firmy nebo třeba i Vaše děti. Na počítač a mobil mají určitě více času a určitě Vám rádi pomohou. Naše služba umožňuje přidávat k profilu Vaší firmy další uživatele (s určenými právy), kteří se s Vámi mohou na prezentaci podílet.

Sbírejte a vytvářejte
Reference, novinky, nebo stránky

Nástroj Expoweb umožňuje vytvářet, ale také sbírat zajímavý obsah a informace, které Vaše potenciální klienty zajímají. Vám tím šetří čas a vytváří výhodu před konkurencí.

Ověřené reference

Vaše klienty zajímá především Vaše práce, zkušenosti a úspěchy. Základem prezentace firmy je proto reference, která představuje zakázku, doporučení, certifikaci, školení nebo ocenění. Ty můžete vytvářet sami nebo stejně snadno Vaši klienti nebo dodavatele. Veškeré publikované informace však máte pod kontrolou.

Hodnocení a komentáře

Prostřednictvím naší služby spolu s referencí snadno oslovíte klienty, dodavatele, partnery a další účastníky, kteří se mohou rychle se vyjádřit (bez nutnosti přihlášení). Všechny reference tak mohou být potvrzeny skutečnými účastníky. Kteří mohou přidávat svůj komentář, hodnocení nebo fotografie. To jsou informace, které nové potenciální zájemce zajímají především.

Informace pro klienty a dodavatele

Vaši klienti jsou Vaše velké bohatství, pečujte o ně snadno a dlouhodobě. Možná budou potřebovat další služby, možná Vás doporučí svým známým. Ocení informace o zajímavých zakázkách nebo je bude zajímat Vaše omezená pracovní doba v době dovolených. Naše služba k nim dostane přesně takové informace, které je zajímavý a způsobem, který je nebude obtěžovat.

Portál firmy

.expoweb.cz
Souhlasím s obchodními podmínkami
Čtěte zde
© 2012-2015 Expoweb.cz